Terug naar overzicht

Relax in the mood of love and motion.

geschreven door:

Medium Moon op 05-09-2025 om 06:54

Relax in the mood of love and motion

Hoi lieve bellers hierbij een nieuwe blog van Moon Medium box. 210

Heel hartelijk welkom nieuwe jij, de ontwaking komt steeds meer in jouw hart en ziel op gang, heb jij vragen over jouw transformatie, dan ben ik ervoor jou.

Langs alle paden van onduidelijkheid staat er toch altijd een kleine ster  van licht, daar zijn ze weer de wonderen komen, ook in de herfst yess, blaadjes vallen maar wij blijven staan, de stille krachten die hebben wij  zeker, in verlichting zijn daar is the flow in 777 wonders. Love sessies, droom, werk en inzichten vertel  het mij oplossingen daarin zeker.

Maand van de R

Voor iedereen een maand van de R ,relaxed het is herfst en de blaadjes vallen …  Heel gezellig een kaarsje branden met een gedachten aan mij en jou, voor een mooie chakra reset of een fijn gesprek in zegeningen van de gidsen, opgestegen meesters. Jouw engelen reader Moon helpt je graag met inzichten voor de Qantum Jumps sessies ook altijd ruimte maken, dus kanjers voor jou stok oude ziel en jou mooie hart dat slaat in balans en bescherming.

Hoe bescherm je jouzelf beter, blog van medium Moon, Astroangels

Hoe bescherm je jezelf beter?

Vragen en coaching en trainingen, hoe kom je meer in balans, hoe eet je gezonder, hoe kom je meer in jouw kracht, hoe blokkeer je lage vibes, hoe pak je minder negatieve stukken op van andere?

Spreek jullie al gauw enjoy box 210 MOON.

Vragen over liefde, werk of toekomst?

Begin nu een gesprek met een van onze Mediums
NL: 0909-1901
(€0,70/min)
BE: 0902-12024
(€1,25/min)