Reviews
Onderstaand vindt u berichten die bezoekers hebben achter gelaten in ons gastenboek. Het gastenboek is bedoeld om ervaringen met anderen te delen. Het is geen forum waar u vragen kan stellen aan andere klanten. Heeft u een klacht of opmerking dan kan dat via het contact formulier. Wij plaatsen die berichten niet in het gastenboek. Alleen via het contact formulier zullen we klachten behandelen.
Plaats ook een review
Jacqueline
Geplaatst op: 20-07-2017 om 20:38:46
Lieve Moena,
Het gaat gelukkig nog steeds goed!! Zoals je voorspelde voelde ik hem weer een paar dagen. Vandaag (donderdag) niet maar vanavond weer erg onrustig. Ik wens je super veel plezier dit weekend geniet ervan!!! Enne niet teveel eten!!
Liefs, Jacqueline
Sanne
Geplaatst op: 20-07-2017 om 19:17:54
Lieve Rosa,
Ik had beetje moeilijk en ik wou antwoorden.. ben op deze site terecht gekomen heel veel over je gelezen en toen dacht ik die ga ik bellen. Maar ja je was steeds in gesprek , maar het was wel moeite waard op jou te wachten totdat je weer beschikbaar was.. je weet nu vast wel wie ik ben als ik je dit vertel.. ik had iemand par manden leren kennen we hebben alleen telefonisch contact gehad en het was gelijk een klik.. maar toen heeft hij uit de niks ( ik wist wel dat niet uit de niks was ) afstand genomen.. precies wat ik zelf voelde heb jij me ook vergeld dit zei jij: hij moet dingen zijn verleden afsluiten , hij wil graag nieuwe begin in zijn leven , ook met jou maar hij kan dat niet voordat zijn verleden helemaal afgesloten is .. hij gaat zelf weer contact opnemen en dan hoor je meer duidelijk .. maar gaat wel tijdje duren , maar hij komt wel.. en lieve Rosa zo is het ook gegaan na 8 weken heeft hij vandaag weer contact gezocht mijn alles uitgelegd en we gaan rustig elkaar leren kennen.. ongelofelijk je had gewoon gelijk.. dit heb ik nooit verwacht maar het is echt gebeurt.. ik wil je bedanken dat je voor me was toen ik je nodig had en ik bel je snel weer.. liefs
I
Geplaatst op: 20-07-2017 om 18:50:12
Karin is echt een heel goed medium die alles goed doorkrijgt ! Ook is het een hele lieve vrouw in wie ik veel vertrouwen heb . Liefs i
Julia
Geplaatst op: 20-07-2017 om 08:32:28
Beste Elvira,
Het was weer een geweldige reading en alles weer totaal kloppend! Je ziet het altijd weer helemaal goed, heel bijzonder! Ik voel me weer gerustgesteld en kan weer verder met nieuwe inzichten. Hartstikke bedankt hiervoor!
Hartelijks van Julia
Ingrid
Geplaatst op: 19-07-2017 om 22:03:15
Joanne, bedankt voor je verhelderende consult van vanavond!
Vooral het beschrijven van speciale personen was verrassend!
Ik hoop echt dat ik hem in
augustus ga ontmoeten.
Ik bel je zeker terug!
L
Geplaatst op: 19-07-2017 om 22:01:06
Sorry Maschenka dat ik weg viel... Maar bedankt voor je luisterend oor en ik ben heel benieuwd hoe 't afloopt!
Groetjes,
L
rini van wijk
Geplaatst op: 19-07-2017 om 20:43:30
afgelopen zondag 16 juli 2017
een reading gehad met uw het was heel apart en duidelijk en verhelderd het geeft mijn vertrouwen voor de toekomst ik bel nog een keer terug
liefs rini
Yvonne
Geplaatst op: 19-07-2017 om 18:18:29
Hai lieve Moena, ik ga er niet heen dit weekend, hij is er niet.
Wel beetje teleurgesteld
Maar er is een beetje app contact
Alet
Geplaatst op: 19-07-2017 om 16:54:32
Heel, heel hartelijk dank voor wat je hebt gegeven. Je hebt me enorm op weg geholpen en inzichten gegeven. Het heeft zoveel met me gedaan, dat ik na ons gesprek intens moe was.
Wij gaan elkaar vast nog eens spreken.
Liefs
A
Geplaatst op: 18-07-2017 om 17:22:18
Kom je vandaag nog online of kan ik afspraak maken voor vandaag of morgen?
Moena voor Danique
Geplaatst op: 18-07-2017 om 14:56:11
Lieve Danique ,
Ik ben er vanavond , hou nog even vol!
Liefs,
Moena
Danique
Geplaatst op: 18-07-2017 om 11:44:29
Lieve Moena,
Ik hoop het inderdaad ook. Ik heb je echt heel hard nodig. Het gaat niet zo goed!
Liefs, Danique
Zeer dankbare anoniem voor mijn allerliefse engel
Geplaatst op: 18-07-2017 om 09:38:14
Dag lieve lieve Joanne,
Dank u wel voor gisteren. U heeft mij opnieuw uit mijn comfortzone gehaald.
Zoals u altijd zegt alles komt goed en we zijn altijd afhankelijk van anderen.
Lieve engel soms ben ik zo bang om gelukkig te zijn en alles los te laten. Maar door u lukt het mij steeds beter. Uw vertrouwen, healings, voorspellingen geven mij zoveel rust.
Zoals u altijd verteld: we ontmoeten mensen niet bij toeval. Zij kruisen ons pad voor een reden.
Lieve engel deze gedicht is speciaal voor u:
God gaf me een engel om over mij te waken.
Zodat ik geen zorgen hoef te maken wanneer god er niet even kan zijn.
Dan waakt deze engel over jou en dat is fijn.
Dank voor alles, dank dat u mijn spirituele moeder wilt zijn. Dank, dank en dank.
Tot heel gauw en een fijne dag.
Met vriendelijke groeten.
Monique
Geplaatst op: 17-07-2017 om 19:01:13
Lieve moena wanneer Ben je deze week online?heb je advies nodig liefs m.
Adri
Geplaatst op: 17-07-2017 om 16:07:56
Wat een lieve vrouw Elvira, legt hetgeen zij ziet goed en geduldig uit. Geeft tools hoe jij je leven beter kunt gaan leiden. Fantastisch mens
M
Geplaatst op: 17-07-2017 om 14:39:59
Lieve Venus...
Heb vanmorgen weer een fijn gesprek gehad met je over S, waar we elkaar al vaker over hebben gesproken.
Je bent een fijn persoon om aan de lijn te hebben en je uitleg en voorspellingen zijn duidelijk en eerlijk. Benieuwd of wat je vandaag hebt doorgeven weer uit gaat komen... heb er vertrouwen in en voel me nu heel relaxed!
Heb beloofd je op de hoogte te houden, ga ik zeker doen....
Lief van de kaars... bijzonder heb ik zelf namelijk wat mee.
Wens je een hele fijne zomer met in alle opzichten veel zonneschijn!!
Keep in Touch.....
Liefs M
Ellie
Geplaatst op: 17-07-2017 om 11:43:31
Beste Ellie Dank u wel voor de hulp die je mij geboden hebt,jij bent een top medieum. Ik hoop dat je nog lang met dit werk kan door gaan.Ik vraag dan ook aan de engelen dat ze jou ook bij blijven staan zodat jij hier op aarde je werk kan blijven doen.Mvgrt
Pat
Geplaatst op: 16-07-2017 om 16:27:01
Hoi jolijn kom je vandaag nog online?grtjes
WJ
Geplaatst op: 15-07-2017 om 20:27:54
Beste Maschenka,
Ik wil doorgeven dat ik elke dag oefen . De inzichten wat je mij gaf helpen mij om verder te komen en te helen. Simpele dingen zoals naar buiten gaan, haren in de wind voelen, fietsen om ook fysiek te helen zorgt als ervoor dat er leuke dingen op m'n pad komen en ik geluksmomentjes ervaar. Ik weet dat ik het zelf mag doen maar deze tips helpen mij uit mijn verdriet en pijn te komen. Ik heb nog een aantal vragen maar neem contact met je oo als de tijd rijp is. Liefs!
Monique
Geplaatst op: 15-07-2017 om 17:17:42
Lieve moena wanneer Ben je weer online
Liefs M
