Reviews
Onderstaand vindt u berichten die bezoekers hebben achter gelaten in ons gastenboek. Het gastenboek is bedoeld om ervaringen met anderen te delen. Het is geen forum waar u vragen kan stellen aan andere klanten. Heeft u een klacht of opmerking dan kan dat via het contact formulier. Wij plaatsen die berichten niet in het gastenboek. Alleen via het contact formulier zullen we klachten behandelen.
Plaats ook een review
anoniem
Geplaatst op: 18-06-2016 om 11:08:03
Lieve Moena,
Ik weet niet hoe je het doet, maar je hebt mijn gevoelens en stagnatie op mijn studie beschreven zoals hoe ik het ervaar zonder dat ik je wat hebt verteld. Ik vind je echt te gek. Hoe snel jij dat kan zien zonder 1 woord gezegd te hebben. Ondanks alles zet ik door en zullen de uitslag na mijn examen moeten afwachten.
Dank je wel.
Gr.
Anoniem
Bert
Geplaatst op: 17-06-2016 om 22:38:34
LIEVE ANNEMARIE,IK HEB M GESPROKEN PRECIES ZOALS JIJ MIJ VOORSPELDE ONGELOOFLIJK ZELFS HET TIJDSTIP KLOPTE.
IK HEB NU WEER VERTROUWEN IN DE TOEKOMST DANK ZIJ JOU INZICHTEN.
LIEFS,BERT XOXOXO
jochem
Geplaatst op: 17-06-2016 om 21:13:45
Hallo Joanne bedankt voor de uitleg van gisteren avond en een warme groet jochem
anoniem.
Geplaatst op: 17-06-2016 om 00:34:41
Dag lieve lieve Joanne,
Bijgaand wil ik u informeren dat wij naar de notaris zijn geweest gister. goed gesprek. Hij kan ons helpen met de stukken.
Daarnaast had u gelijk, wanneer niet. U heeft altijd gelijk. De gemeente deed niet moeilijk, alles is opgelost
Ook wilde ik u vertellen dat M nog steeds bezig is om ons zwart te maken. nu heeft m een personeel van mijn vriend zover gekregen dat zij niet meer komt werken en overal mijn vriend probeert zwart te maken in zijn zakelijke relaties. Want de advocaat van M heeft nog niet gereageerd op de advocaat van mijn vriend. inmiddels zijn we een week verder. geen Schot in de zaak. Het enige wat M laat doen is met modder gooien en iedereen daarvoor gebruiken.
Zoals u van de week zei blijf rustig en trek je nergens van aan dat doe ik ook. laat me niet gek maken.
ook heb ik nog steeds de getekende papieren van mijn werkgever niet ontvangen. Mijn advocaat zit er dik bovenop. Zowel mijn werkgever als haar advocaat reageren nergens op.
Echter raak ik niet in paniek. U heeft gezegd dat alles goedkomt en dat er betere tijden aan zit te komen en daar geloof ik ook in.
Ik ken u nu al maanden en tot nu toe heeft u altijd gelijk gehad. Dankzij u ben ik zoveel stappen vooruit.
eeuwig zal ik u dankbaar zijn en vetrouwen in u hebben. Zoals ik altijd zeg u bent een gouden engel.
Zodra ik weer kan bellen doe ik dat.
ik hou u op de hoogte.
Een fijne avond en tot gauw.
Met vriendelijke groet
Michaëla
Geplaatst op: 16-06-2016 om 21:25:03
Hallo lieve Elvira,
Ik had je gezegd dat ik een berichtje zou plaatsen als uitgekomen was wat je me voorspeld had. En YES, het is uitgekomen!!! Heel blij ben ik hiermee en je bent echt supergoed dat je dit voorzag, want had dit niet durven dromen. Ik bel je snel weer voor nog wat advies en tips.
Veel liefs van een hele blije Michaëla 🙂
Moena voor Shar
Geplaatst op: 16-06-2016 om 19:25:03
Lieve Shar,
Gefeliciteerd met je slimme zoon! 😉
Geniet ervan!
Liefs
Moena
Shar
Geplaatst op: 16-06-2016 om 15:58:32
LIEVE MOENA,
DIT BERICHT VANDAAG 16-6 PLAATSEN A.U.B.
IK HEB JE DINSDAG GESPROKEN OVER MIJN ZOON, EN JE ZEI JA.
KLOPT HELEMAAL HIJ IS GESLAAGD!!!!!
DANK JE WEL DANK JE WEL
DAT JE WEER IETS HEBT KUNNEN ZIEN DAT UITKOMT.
EEN BOSIE EN BRASA VAN MIJ XXX
LIEFS SHAR
Moena voor Jacqueline
Geplaatst op: 15-06-2016 om 19:11:43
Lieve Jacqueline,
Wat vervelend dat je zo onrustig bent.. Het was ook wat ik bij je zag gisteren..
Maar dit zal snel ophouden let maar op!
De getallen geven aan dat ze je leiden en beschermen en dat er aan je gewerkt word op verschillende niveau's.
Geen zorgen het is volkomen normaal en past bij het proces..
Mocht je toch behoefte hebben aan een gesprek dan kun je mij deze dagen nog op de lijn bellen..
Hou vol!
Liefs
Moena
Jacqueline
Geplaatst op: 15-06-2016 om 13:37:51
Lieve Moena,
Vandaag (woensdag 15-6 ) weer zo onrustig pff!! En ja hoor wie hoor ik weer op de radio je raad het nooit. en kijk ik op de klok van mijn pc is het 13.33 uur. Is dit nu toeval?? En daarna nog zo`n prachtig nummer van Alan Walker; Faded.
Lieve groetjes, Jacqueline
anoniem
Geplaatst op: 15-06-2016 om 11:39:00
Hallo Rosa,
Dank u voor de reading , van paar dagen terug! Ik had U gevraagd om wat meer meer inzichten te krijgen over mijn werk, liefde , en een vraagje over mijn overleden moeder, wat ik zo bijzonder vond hoe je dat aanvoelde, kippevel, zonder eigenlijk iets te vertellen ,kreeg u zo informatie door, wat ook klopte!! Kippevel..Nogmaals hier voor mijn dank, en heefy mij meer rust geven! Idd over mijn klopte ook, ik de heb functie gekregen! Wat betreft mijn relatie, heb we zoals je voorspelde een heel goed gesprek gehad, en is meer meer verduidelijking in gekomen, voelt weer goed aan..... Rosa, nog maals mijn dank, ik wilde je het even laten weten via het gastenboek, want het is zo bijzonder hoe jij dingen kan aanvoelen en doorkrijgt..Heel Mooi.. Top Medium! Ik ga je zeker nog is bellen.
Groet Patrick
anoniem
Geplaatst op: 15-06-2016 om 10:09:27
Dag Elvira,
Na je verschillende keren gesproken te hebben wil ik graag hier een berichtje neerzetten voor je. Ik ben je namelijk erg dankbaar voor wat je me gebracht hebt. Ik zag het echt allemaal niet meer in ons eerste gesprek. Maar geleidelijk aan zijn de schellen me van de ogen gevallen en ben ik zo blij dat ik jou steeds gesproken heb. Door alle inzichten ben ik de dingen anders gaan zien, kreeg ik duidelijkheid op vragen die ik al heel lang onbeantwoord had. Door die helderheid hierover ben ik de dingen als vanzelf geheel anders gaan doen. Dat was niet gemakkelijk maar met jou als steun in de rug is het me gelukt. Ik sta nu dan ook p een geheel ander punt in mijn leven dan waar ik begon. Ik ben weer gelukkig en leef weer echt. Ik wil je heel hartelijk bedanken voor al je steun en helderheid. Zonder jou was me dit niet gelukt.
Veel liefs van de kattenvrouw
Annemarie
Geplaatst op: 14-06-2016 om 14:58:02
Beste Peter en alle andere mensen die mij willen spreken.
Ik ben vandaag aanwezig van 1530-1730 en vanavond van 1900-2200 . Warme groet,medium annemarie
Angela
Geplaatst op: 14-06-2016 om 14:20:25
Lieve Jolanda 02,
Bedankt voor je reading.
Vorige keren zijn de dingen ook uitgekomen zoals jij vertelde.Zo bijzonde.
Hopelijk dat dit weer gebeurt.
Patricia
Geplaatst op: 14-06-2016 om 13:11:34
Goede Middag Lieve Rosa, Ik wil naar aanleiding van ons gesprek een paar dagen geleden, dat je gelijk hebt gehad...joehoe, Me Liefde van me leven heeft me gisteren weer gecontact, zo blij natuurlijk...Daarbij het klopte ook precies wat je al gezegd had over hem, en heeft het ook met mij gedeeld!! Tweelingszielfde, is niet makkelijk, maar verduidelijkt nu mij heel veel! Dank U wel.. Ik hou je op de hoogte, en bel u gauw Weer!
Groeten Patricia
christel hagen
Geplaatst op: 14-06-2016 om 13:04:51
Hallo Rosa,
Ik wil jou nogmaals hartelijk danken, voor je inzichten en luisterend oor! Zo bijzonder hoe jij dingen elke x weer aanvoelt! Ik ben normaal heel sceptisch over dit zo, maar een tijdje geleden heb ik jou gebeld, en nu inmiddels paar keer mogen spreken, en het is tot nu toe allemaal uit gekomen. MIjn dank, Je bent een TOP Medium..Ik bel je gauw weer! Lieve Groet Kelvin
christel hagen
Geplaatst op: 14-06-2016 om 13:00:35
Lieve Rosa,
Heb je 2 weken geleden gesproken,en zoals je toen al voorspelde over me nieuwe baan, nou ik heb de job binnen, echt helemaal geweldig!! Je had weer gelijk, en dat geldt ook over mijn tweelingziel, hij is weer in de lucht gekomen, en contact is er weer!! Zo bijzonder dat je het weer goed hebt..... Dankjewel nogmaals!!
Bel je gauw weer!
Liefs Chris x
anoniem
Geplaatst op: 14-06-2016 om 01:26:45
Dag lieve lieve Joanne,
Ik was denk te voorbarig om te zeggen dat alles rustig is. Wederom vandaag een werkgever niet gebeld naar de kandidaten voor een sollicitatiegesprek. Elke keer als ik alles opgelost hebt met de gemeente gebeurt er wat. Ik heb nog geen terugkoppeling gehad van de gemeente hierover. ik hoop dat dit ook goedkomt, ik ga er vanuit dat de werkgever dit niet opzettelijk gedaan heeft. Wel heb ik vandaag de eerste factuur opgestuurd en alle verslagen opgesteld nav de gesprekken van vorige week donderdag. Zoals u gezegd heeft moet ik stipt zijn met het aanleveren van de dingen en al mijn afspraken nakomen, dan moet alles goedkomen. daar geloof ik ook in.
Daarnaast heeft M een advocaat ook ingeschakeld. De advocaat van mijn vriend heeft dit vandaag laten weten. Het schijnt een advocaat te zijn die gespecialiseerd is in de techniek en goedkoop is in de tarief. Ben benieuwd.
Ook heb ik mijn stukken nog niet ontvangen mijn werkgever en haar advocaat hebben ook geen reactie gegeven. Mijn advocaat zit er dik bovenop.
Ook probeert mijn oude compagnon nog steeds via mijn zusje en moeder informatie te verzamelen. Vandaag was er een feestje in de familie en ze
vroeg meteen naar ons. Mijn zusje heeft daarop geen antwoord gegeven.
tenslotte ben ik bezig samen met mijn vriend om via de notaris alles goed vast te leggen voor ons bedrijf. ik heb vandaag aangeven dat ik zonder vastlegging niet mee ga werken aan de groei van het bedrijf en zijn ex mag nergens aanspraak op maken.
Bij de notaris is bevestigd dat hun gescheiden zijn en zij alleen getekend heeft voor de koopwoning. Ze vroegen om de stukken. Die had hij. Echter moet zij wel tekenen als het huis verkocht wordt. Deze notaris kon ons hierbij niet helpen dat mijn vriend de volledige volmacht dient te krijgen. Hierdoor heb ik een nieuwe afspraak gemaakt met een andere notaris om te kijken of hij ons wel kan helpen.
Aanstaande donderdag staat de afspraak ingepland. ik houd u op de hoogte.
Volgens mijn vriend ben ik wat harder geworden. ik heb aangegeven dat ik niks meer pik. Al u adviezen volg ik op. Zoals altijd heeft u gelijk en kloppen u voorspellingen ook.
Hieraan is geen twijfel mogelijk. U verdient 100 gouden sterren ipv 5 sterren.
U bent de allerbeste op deze lijn met een gouden hart. U bent zo goed. Niemand kan u overtreffen.
Zodra ik tegoed heb ga ik u bellen. Anderzijds hou ik u op de hoogte via de gastenboek.
Een hele fijne avond en tot gauw.
Met vriendelijke groet,
anoniem
Geplaatst op: 12-06-2016 om 21:36:32
Dag lieve lieve Joanne,
Bijgaand wil ik u informeren dat alles rustig is.
Afgelopen donderdag ben ik naar de gemeente geweest. Alles verliep goed.
Precies zoals u het voorspeld had. Morgen dien ik de eerste factuur in.
Ook ben ik naar die pand gaan kijken
samen met mijn vriend. Het is een mooie pand, het is mij gelukt om de prijs af te dingen. Ook hierin had u gelijk.
Zoals met u besproken heb ik mijn advocaat een mail gestuurd om te vragen waar de papieren blijven. Meteen heeft mijn advocaat mijn werkgever een mail gestuurd om te vragen waar de papieren blijven. hier ben ik nog in afwachting.
Daarnaast heeft M een mail gestuurd naar de advocaat van mijn vriend nav de verzonden brief die de advocaat had gestuurd. Zogenaamd wist hij niet waar de brief over ging. Ongelooflijk met M. Advocaat van mijn vriend heeft gezegd dat hij heel goed weet waar het over gaat en dat hij moet reageren.
Alles wat u heeft gezegd is uitgekomen. Had ook niet anders van u verwacht. U bent de gouden engel van deze lijn. Niemand kan u overtreffen. Zoals u is er maar een.
Een betrouwbare, zuivere, directe engel met een gouden hart.
Ik heb nu geen tegoed om te bellen, zodra ik dat heb ga ik u bellen.
Een hele fijne zondag en tot gauw.
Met vriendelijke groet,
Marion
Geplaatst op: 12-06-2016 om 19:40:33
Lieve Ellie, ik ken je nu al bijna 20 jaar! Jij bent in al die jaren vaak een grote steun voor mij geweest. Jouw luisterend oor betekent heel veel voor mij en jouw vermogen om de vinger op de zere plek te leggen vind ik jouw sterke punt.
Jouw gave, op afstand behandelen, ervaar ik als zeer bijzonder!
Veel liefs Marion
bonny
Geplaatst op: 12-06-2016 om 16:45:12
Sorry je viel weg.... hadden het net over die andere vrouw. Weet ik nog niet hoe het zit.
Bel van de week nog even
